Síťové prvky

2380 položek celkem
Panduit rámeček modulární 4portový černý
1,21 Kč

Typ komponenty:Datová zásuvka; Provedení:Modulární

Kód: 1046650
Keystone Cat3, 6p6c (telefonní) RJ12
Skladem (65 ks)
Kód: 1045538
2,42 Kč

Typ komponenty:Keystone modul; Provedení:Telefonní Cat3

Kód: 1045538
2,42 Kč

Typ komponenty:Datová zásuvka; Provedení:Cat6A

Kód: 10101380
3,63 Kč

Typ komponenty:Datová zásuvka; Provedení:Cat6A

Kód: 10101381
OEM Záslepka plastová do optické vany ST, kulatá, černá
6,05 Kč

OEM Záslepka plastová do optické vany ST, kulatá, černá

Kód: 1030032
OEM Záslepka plastová do optické vany SC - duplex, černá
7,26 Kč

OEM Záslepka plastová do optické vany SC - duplex, černá

Kód: 1030908
Pigtail 50/125, konektor ST, OM3, 1m
Skladem (4 ks)
Kód: 1045717
7,26 Kč

Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Pigtail; Typ konektoru:ST

Kód: 1045717
Pigtail 62,5/125, konektor ST, 1m
Skladem (5 ks)
Kód: 1010086
9,68 Kč

Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Pigtail; Typ konektoru:ST

Kód: 1010086
PREMIUMCORD Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 0.25m žlutá
10,16 Kč

Typ komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat5E; Stínění:UTP

Kód: 496436
KELine 8-vláknový OM3 (50/125µm), LSOH bezhalogénový  metráž (1ks=1m)
12,10 Kč

Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel

Kód: 10101337
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC
Skladem (45 ks)
Kód: 1045712
12,10 Kč

Konektor: SC/SC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode

Kód: 1045712
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,3m, šedý
Skladem (99 ks)
Kód: 10101033
12,10 Kč

Typ komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat5E; Stínění:UTP

Kód: 10101033
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC
Skladem (78 ks)
Kód: 10101071
13,31 Kč

Konektor: SC/SC Broušení: PC Typ vlákna: Singlemode

Kód: 10101071
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m modrý
Skladem (14 ks)
Kód: 10101163
13,31 Kč

Typ komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Nestíněné Cat5E

Kód: 10101163
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, zelený
Skladem (69 ks)
Kód: 10101186
13,31 Kč

Typ komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat5E; Stínění:UTP

Kód: 10101186
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, žlutý
Skladem (7 ks)
Kód: 10101063
13,31 Kč

Typ komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat5E; Stínění:UTP

Kód: 10101063
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, černý
Skladem (22 ks)
Kód: 153918
14,52 Kč

Typ komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat5E; Stínění:UTP

Kód: 153918
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, červený
Skladem (60 ks)
Kód: 1045646
14,52 Kč

Typ komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat5E; Stínění:UTP

Kód: 1045646
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, modrý
Skladem (34 ks)
Kód: 1045647
14,52 Kč

Typ komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat5E; Stínění:UTP

Kód: 1045647
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, šedý
Skladem (3 ks)
Kód: 1045648
14,52 Kč

Typ komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat5E; Stínění:UTP

Kód: 1045648
Nahoru
Další produkty