SFP Moduly

57 položek celkem
UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu]
421,08 Kč

UBNT UF-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu]

Kód: 1015908
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
484 Kč

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

Kód: 1015322
UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metr
493,68 Kč

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 10G, 1 metr

Kód: 1015813
OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC,  Cisco kompatibilní
551,76 Kč

OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, Cisco kompatibilní

Kód: 1015841
UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]
556,60 Kč

2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor

Kód: 1015790
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
578,38 Kč

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

Kód: 1015820
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilní
580,80 Kč

SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, LC konektor, Cisco kompatibilní

Kód: 1018251
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, Cisco, Planet compatible
580,80 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 1018257
UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry
615,89 Kč

UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry

Kód: 1015814
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, Cisco, Planet compatible
629,20 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 1018256
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
701,80 Kč

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

Kód: 1015323
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m
703,01 Kč

MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m

Kód: 1015463
UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]
712,69 Kč

2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor

Kód: 1015788
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible
713,90 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 1018254
MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m
748,99 Kč

MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m

Kód: 1015464
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC SFP Modul MM
Skladem (27 ks)
Kód: 438046
748,99 Kč

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může...

Kód: 438046
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC SFP Modul SM
Skladem (9 ks)
Kód: 438048
748,99 Kč

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být...

Kód: 438048
OEM SFP modul, 1G, WDM, A = Tx:1310nm, RX:1550nm, 2km, LC, Cisco kompatibilní
780,45 Kč

OEM SFP modul, 1G, WDM, A = Tx:1310nm, RX:1550nm, 2km, LC, Cisco kompatibilní

Kód: 1015843
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex
791,34 Kč

TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex

Kód: 438288
UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry
791,34 Kč

UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry

Kód: 1015815
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m
802,23 Kč

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m

Kód: 1015818
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m
863,94 Kč

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m

Kód: 1015819
SFP [miniGBIC] modul, LC, 10G SFP+ LC SR Transreciever, 850nm, 80m, 300m – HP JD092B kompatibilní
969,21 Kč

SFP [miniGBIC] modul, LC, 10G SFP+ LC SR Transreciever, 850nm, 80m, 300m – HP JD092B kompatibilní

Kód: 1018321
MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m
1 011,56 Kč

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

Kód: 1015465
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible
1 076,90 Kč

SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

Kód: 1018252
SFP [miniGBIC] modul, LC, SFP modul 1000Base-SX, 300, 550m (MM, LC), HP compatible
1 149,50 Kč

SFP [miniGBIC] modul, LC, SFP modul 1000Base-SX, 300, 550m (MM, LC), HP compatible - J4858C

Kód: 1018273
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible
1 159,18 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 1018253
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m
1 172,49 Kč

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

Kód: 1015822
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321A WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1550 nm Simplex
1 187,01 Kč

TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321A WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1550 nm Simplex

Kód: 438287
UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]
1 199,11 Kč

2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor

Kód: 1015791
OEM SFP modul, 1G, WDM, B = Tx:1550nm, RX:1310nm, 20km, LC, Cisco kompatibilní
1 270,50 Kč

OEM SFP modul, 1G, WDM, B = Tx:1550nm, RX:1310nm, 20km, LC, Cisco kompatibilní

Kód: 1015848
TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-SR, MM, 850nm, 2x LC konektor, 300m
1 385,45 Kč

TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-SR, MM, 850nm, 2x LC konektor, 300m

Kód: 438285
X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable, OEM, HP kompatibilní (X240, JD096C)
1 519,76 Kč

X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable, OEM, HP kompatibilní (X240, JD096C)

Kód: 1018423
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ45, Cisco, Planet kompatibilní
1 548,80 Kč

SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ45, Cisco, Planet kompatibilní

Kód: 1018260
MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G
1 633,50 Kč

MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G

Kód: 1015397
OEM SFP+ modul, 10G, MM, 850nm, 300m, LC, DMI, Cisco kompatibilní
1 640,76 Kč

OEM SFP+ modul, 10G, MM, 850nm, 300m, LC, DMI, Cisco kompatibilní

Kód: 1015845
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m
1 652,86 Kč

MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m

Kód: 1015924
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible
1 754,50 Kč

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. Cisco, Planet kompatibilní

Kód: 1018323
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM, HP compatible
1 754,50 Kč

SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM, HP compatible

Kód: 1018344
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G
1 801,69 Kč

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

Kód: 1015324
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)
1 802,90 Kč

SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)

Kód: 1018275
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m
1 851,30 Kč

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m

Kód: 1015823
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ45, HP kompatibilní, OEM
2 038,85 Kč

SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ45, HP kompatibilní, OEM

Kód: 1018319
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible
2 044,90 Kč

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1550nm/RX 1310nm. Cisco, Planet kompatibilní

Kód: 1018324
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM, HP compatible
2 044,90 Kč

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1550nm/RX 1310nm. HP kompatibilní

Kód: 1018345
UBNT UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module
2 179,21 Kč

U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module

Kód: 1015897
UBNT UF-GP-C+ - U Fiber GPON OLT, Class C+ SFP Module
2 403,06 Kč

U Fiber GPON OLT, Class C+ SFP Module

Kód: 1015896
UBNT U Fiber UF-SM-10G, 2-PACK [2ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor]
2 658,37 Kč

2ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor

Kód: 1015787
SFP [miniGBIC] modul, SFP+, 10GBASE-LR, SM, 1270/1330NM, WDM, 20KM
2 960,87 Kč

SFP [miniGBIC] modul, SFP+, 10GBASE-LR, SM, 1270/1330NM, WDM, 20KM

Kód: 1015865
SFP [miniGBIC] modul, SFP+, 10GBASE-LR, SM, 1330/1270NM, WDM, 20KM
2 960,87 Kč

SFP [miniGBIC] modul, SFP+, 10GBASE-LR, SM, 1330/1270NM, WDM, 20KM

Kód: 1015866
MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10G
3 674,77 Kč

MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10G

Kód: 1015398
OEM SFP+ modul, 10G, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HP kompatibilní (X130, JD094B)
5 541,80 Kč

OEM SFP+ modul, 10G, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HP kompatibilní (X130, JD094B)

Kód: 1018421
OEM SFP+ modul, 10G, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
6 292 Kč

OEM SFP+ modul, 10G, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

Kód: 1018418
SFP miniGBIC Cisco X2-10GB-LR Compatible 10.3Gbit/s SM 1310nm X2 Transceiver
8 833 Kč

OEM SFP+ modul, 10G, SM, 1310nm, 20km, SC, DMI, Cisco kompatibilní X2-10GB-LR=

Kód: 1018449
Cisco SFP-10G-LR-S
Skladem (8 ks)
Kód: 839321
9 550,53 Kč

Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Singlemode

Kód: 839321
UBNT U Fiber UF-SM-10G-20, 20-PACK [20ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor]
22 714,12 Kč

[20ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor]

Kód: 1015869
Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module
Skladem (10 ks)
Kód: 1014332
27 148,77 Kč

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010

Kód: 1014332