Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

21 položek celkem
Skladem- ihned k odběru (2 ks)
Kód: 385232
442,86 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 385232
MicroConnect Jumper Cable C14 - C15 2m Black, H05VV-F3x1.5mm2 CU, Male-Female
595,32 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 702669
D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m
Skladem- ihned k odběru (2 ks)
Kód: 176016
1 160,39 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 176016
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. J4859C OEM
1 197,90 Kč

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Kód: 549422
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC
Skladem- ihned k odběru (5 ks)
Kód: 32833
1 893,65 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 32833
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
Skladem- ihned k odběru (1 ks)
Kód: 702682
1 911,80 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 702682
HP 355/365 AP Wall Mount Kit
Skladem- ihned k odběru (1 ks)
Kód: 460158
2 193,73 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 460158
HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver OEM J9150A
Skladem- ihned k odběru (10 ks)
Kód: 549486
2 407,90 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 549486
Zyxel SFP-LX-10-D Single-mode transceiver, LC, 10km
Skladem- ihned k odběru (4 ks)
Kód: 32820
2 585,77 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 32820
HPE X120 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver JD118BR
Skladem- ihned k odběru (2 ks)
Kód: 460233
3 133,90 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 460233
D-Link DEM-CB100S SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M
Skladem- ihned k odběru (1 ks)
Kód: 176844
3 525,94 Kč

Typ příslušenství:Stacking Kity pro switche

Kód: 176844
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC HP RENEW Cbl JD097CR
Skladem- ihned k odběru (1 ks)
Kód: 460248
3 760,68 Kč

HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DA Cable HP RENEW

Kód: 460248
Zyxel E-iCard 1-year IDP for ZYWALL USG210
Skladem- ihned k odběru (1 ks)
Kód: 311274
3 857,48 Kč

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

Kód: 311274
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DA Cable HP RENEW JD095C
Skladem- ihned k odběru (1 ks)
Kód: 460210
4 888,40 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 460210
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119B
Skladem- ihned k odběru (1 ks)
Kód: 460237
5 014,24 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 460237
HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR
Skladem- ihned k odběru (1 ks)
Kód: 460212
5 954,41 Kč

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver HP RENEW

Kód: 460212
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
Skladem- ihned k odběru (3 ks)
Kód: 173828
6 111,71 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 173828
Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km
Skladem- ihned k odběru (4 ks)
Kód: 1014374
6 771,16 Kč

Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1000Base-SX - LC/PC multi-režimy - až 1 km - 850 nm - pro Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 3400, 4924, 6524

Kód: 1014374
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
Skladem- ihned k odběru (2 ks)
Kód: 173829
8 367,15 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 173829
Skladem- ihned k odběru (1 ks)
Kód: 460227
11 439,34 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 460227
Nahoru
Další produkty