Konvertory

18 položek celkem
Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km
582,62 Kč

Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika singlemode

Kód: 1046692
TP-Link MC220L - Fiber media konvertor 1000Base-LX(SX,LH) - RJ45/SFP (mini-gbic), 10km
741,13 Kč

Fiber media konvertor 1000Base-LX(SX,LH) - RJ45/SFP (mini-gbic), 10km

Kód: 320493
UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE
824,62 Kč

venkovní optický konvertor s PoE

Kód: 1017161
TP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km
1 165,84 Kč

Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km

Kód: 438035
TP-Link MC112CS - Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km
1 165,84 Kč

Fiber media konvertor 10/100, SC, 20km

Kód: 438034
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)
1 421,15 Kč

Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge.

Kód: 1018334
TP-Link MC200CM - Fiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550m
1 470,76 Kč

Fiber media konvertor 1000Base-TX(FX), MM, SC, 550m

Kód: 438086
TP-Link MC210CS - Transreciever 1000TX/1000FX konvertor, SM, SC, 15km
1 479,23 Kč

Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media...

Kód: 438087
UBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, včetně microUSB napájecího adaptéru
1 521,58 Kč

UBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, včetně microUSB napájecího adaptéru

Kód: 1015956
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)
1 977,75 Kč

Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode

Kód: 1018155
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)
2 131,42 Kč

Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor pro optiku typu: Single mode kabely

Kód: 1018269
Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af
2 153,20 Kč

Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode

Kód: 1018200
Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11
2 636,59 Kč

Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

Kód: 1018343
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
2 940,30 Kč

Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45

Kód: 1018311
Planet IGT-905A Konvertor, 1x 1000Base-T,1x SFP port, Web, SNMP, VLAN, shaper, filter
2 991,73 Kč

1x 1000Base-T,1x SFP port, Web, SNMP, VLAN, shaper, filter

Kód: 1018389
Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP,  RJ-11
3 210,13 Kč

Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11

Kód: 1015967
UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!
7 184,38 Kč

U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!

Kód: 1017158
UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 20-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!
28 326,10 Kč

U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 20-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!

Kód: 1017159